Ne Dediler

Ne Dediler

The Trainer House hakkında

Ne dediler?

SALES ENGINEER

Şu anda İstanbul'da yüzlerce spor salonu,binlerce personal trainer ve sayısız spor yapmayı isteyen ancak doğru yeri bulamayan insan var.Diğer spor salonlarını veya personal trainerları bilmem ancak benim yıllardır süren arayışım Selenay Hoca ile son buldu.Spordan çıktınız yemek yemeniz lazım ;ancak vaktiniz yok, oturup size pilav haşlar.Spor saatinizi değiştirmek istiyorsunuz ve hocanızın takvimi tamamen dolu, Selenay bir şekilde şapkadan tavşan çıkartır ve sizin istediğiniz saatte sizi derse alır.Motivasyonu,dürüstlüğü, keyifli sohbeti ve samimiyetinin yanında salonun ferahlığı ve kalitesi adeta sizi spora gelmeniz için zorluyor.Ben hayatımda ilke kez spora gitmediğim günlerde daha yorgun ve mutsuz oluyorum mesela.Sonuç olarak eğer hem keyifli bir şekilde spor yapmak , hem kısa zamanda kalıcı sonuçlar görmek hem de çalıştığınız hoca konusunda sonuçlandıramadığınız bir arayıştaysanız;The Trainer House 'a mutlaka uğrayın ve Selenay Hoca ile yüz yüze bir kahve için derim.İlk spor gününüzde ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz:)

BERKAY KAÇAR, SALES ENGINEER
PSİKOLOG

Üniversiteden beri asla düzenli spora gidemedim. En fazla 3 ay gidiyordum ve bırakıyordum. Bir arkadaşım beni The Trainer House (Selenay) ile tanıştırdı. Buraya başladığımdan beri spor hayatımın bir parçasına dönüştü. Üç ay spora gidemeyen ben zaman bulamazsam sırf spora gidebilmek için sabahın 6’sında bile uyanır oldum. Buradaki herkes çok sıcak kanlı. Spordayken sanki senelerdir tanıdığım arkadaşlarımla zaman geçiriyormuşum gibi hissediyorum. Hem eğlenceli hem kısa sürede maksimum verimle sonuç odaklı. Harikasınız!

MELİKŞAH ÖZÇOBAN, PSİKOLOG
Uzman Klinik Psikolog

Benim için sporu keyifle hale getiren Selenay Hoca’m ve Trainer House’a teşekkür ederim🙏 Spor yapmak için defalarca farklı yerlerde kendime şans verdim ama hiçbiri ne yazık ki sürdürülebilir olmadı. Bunun sebebi ya hocaların ilgisizliği, ya mekansal yetersizlikler ya da eğitimsiz kimselere denk gelmiş olmamdı..İlk defa her şeyin bir arada olumlu olduğu bir yerdeyim :) Selenay Hoca ile yaptığımız antrenmanlarda, zamanın nasıl akıp geçtiğini hissetmiyorum bile. Sizinle birebir ilgilenen, alanında son derece deneyimli ve gerekli tüm eğitimlerini(belki de fazlasıyla) tamamlamış bir hoca ile çalışmak insana kendini güvende hissettiriyor. Sizi anlayan, dinleyen, ihtiyacınıza yönelik program hazırlayan, güzel sonuçlar almanıza yardımcı olan ve en önemlisi işine aşık bir hocayla çalışmak isterseniz tanışmanızı mutlaka öneririm.

BESTE UÇAK DUMAN, Uzman Klinik Psikolog
Kırklareli Üniversitesi Dr.Öğretim Üyesi

Geleneksel spor salonlarından çok farklı bir deneyim.. herkesin aile olmayı başardığı, sporu, dengeli ve sağlıklı yaşamı teşvik eden bir kurum. dahası başarıyı kafasına kazımış genç girişimci şahane bir kadın. zayıfları daha fit yapan, kilolulara kısa sürede inanılmaz tartılar gösteren insanın kendini mutlu hissettiği mekan. iyiki varsın Trainer House.

Sezin İba Gürsoy, Kırklareli Üniversitesi Dr.Öğretim Üyesi
Devlet Senfoni Orkestrası Keman Sanatçısı

Kendimi bildim bileli spor salonlarına yazılıp, bir süre sonra da bıraktım. Üç sene önce dizlerimde başlayan ağrı sonrası ortopediste gittim ve kıkırdak azalması yüzünden belli hareketleri yapmamam gerektiğini öğrendim. Dizlerime yük binmemesi için çevresindeki kasları güçlendirmem gerekiyordu ancak ben kimseye güvenemiyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle The Trainer House’a başladım. Selenay’ın işine olan hakimiyeti, kendini sürekli geliştirmesi, sizi tamamen sahiplenip, beslenmenizden psikolojinize destek verdiğini görünce güvenim arttı. Uzun bir güçlendirme döneminden sonra doktorun yapamazsın dediği tüm hareketleri yapabilir hale geldim. Başlangıçta her dersin sonunda buz koymak durumunda kalırken artık en son ne zaman diz ağrısı yaşadığımı bile hatırlamıyorum. Verdiği beslenme programı ve haftada üç kere giderek sağlıklı ve istediğim bir görünüme kavuştum. Benim gibi, spora devamlılık motivasyonu sizin için de bir problemse, sakatlıklarınızdan dolayı çekiniyorsanız, spor salonlarındaki ilgisizlikten bıktıysanız, Selenay Atabaş Güven ve tüm The Trainer House ekibi kesinlikle doğru adres!!!

Yaren Budak, Devlet Senfoni Orkestrası Keman Sanatçısı
Mimar

The Trainer House, spor severler veya benim gibi sporla hiç bir ilgisi olmayan birini haftanın 3 günü koşa koşa gitmesine sebep olan yer. Başta kendi hocam Esra olmak üzere, Selenay ve Gülay hocaların üzerinize titremesi, yaptığınız hareketlerden tutun yediklerinize içtiklerinize kadar size sadece spor yaptırmıyor, adeta yepyeni bir hayat tarzı oluşturmanıza yardım ediyorlar. 2 yıldır düzenli olarak haftanın 3 günü gittiğim, neredeyse ailemden arkadaşlarımdan daha fazla gördüğüm Trainer House ailemi tüm kendini sağlıklı, sportif, aktif ve fit görmek isteyenlere tavsiye ediyorum. :)

Dilara Özden, Mimar
Psikolog

Ben kendimi bildim bileli sürekli kilo vermeye çalışıyorum. Her türlü şeyi denememe rağmen her seferinde bir şeyler ters gidiyor ve sonuç hep aynı oluyordu. Daha sonra The Trainer House’ u duydum ve Selenay hocaya başladım fakat ben kendimi hala umutsuz vaka olarak görüyordum . Sonra Selenay hoca bana daha farklı bir bakış açısı sağladı, sadece güzel görünmek değil, sağlıklı ve enerjik olmak istiyordum, yemek için yaşamak değil, yaşamak için yemek yemek istiyordum. The Trainer House kısacası benim hayatımı çok güzel değiştirmeye başladı ve ben bu değişimden çok mutluyum.

Görkem Demirkıran, Psikolog
Tekstil Firması Sahibi

Spor nedir? 20dk koşu, 3x12 mekik, 3x12 şınav mıdır? Hayır. Spor sadece bu hareketlerden ibaret değildir. Spor egzersizdir, spor çevikliktir, spor sağlıktır, spor motivasyondur, spor özverili çalışma şeklidir. Spor, mutlu olabilmenin, kendin ile barışık olabilmenin sırrıdır. Dost tavsiyesi ile girdim The Trainer House'ın kapısından içeri.. Selenay hocamla çalışmaya da bu şekilde başladık. Öncelikle kendisi tarafından vücut ölçümlerim yapıldı ve sonuçlara uygun çalışma programım düzenlendi. Bu doğrultuda çalışmalarımıza başladık. Geçmişe dönüp baktığımda yaklaşık 10 senedir az çok spor geçmişim olduğunu düşünüyordum. Koşu, şınav, mekik vs hareketleri geçmişte fazlasıyla yapmıştım. Ama hiç bir zaman istediğim sonuçlara ulaşamıyordum. Selenay hocam ile ilk çalışmalarımda anladım ki daha önce hiç çalışmamış kaslarım çalışmaya başlamıştı. Dinlenmeye çekildiğimde vücudumun derinliklerinde de tatlı ağrılar başlamıştı. Vücudumu tanımaya başlamıştım. İşte bu bana vücudumun 3-4 kastan oluşmadığının bir göstergesiydi. Aslında Selenay hoca bana bunları anlatarak değil yaşayarak öğrenmemi sağladı. Kendisi işini son derece severek ve disiplinli şekilde yaptığı için benimde sporu sevmemi, bir vazife olarak değil mutlu ve sağlıklı olabilmek için yapmam gerektiğini bana aşıladı. Bundan önce gittiğim her spor salonunda bir an önce egzersizlerimi tamamlayıp eve kaçmanın peşindeydim. Ama şimdi? Şimdi işler değişti. The Trainer House'a giderken adımlarım geri kaçmıyor. Daha büyük adımlarla bir an önce gitmenin telaşı içinde oluyorum. Vazife için değil, içimden gelen mutluluğu paylaşmak için.. The Trainer House sadece bir spor salonu değil, samimiyetin ve gerçekçiliğin adresidir. Selenay hocam da ruhumuzun gıdasıdır. Kendisine ve ekip arkadaşlarına bize bu mutluluğu yaşattığı için sonsuz teşekkürlerimi belirtmek isterim.

Umut Şenyüz, Tekstil Firması Sahibi
Atalante Tour Operasyon Yöneticisi

Burası bir harika!!! Özellikle Selenay hocam muhteşem Kendisi işini çok severek ve çok çok özenli yapıyor sadece bir pt değil kendisi sizin hayatınıza da dokunuyor. Bu ailenin bir üyesi olmaktan çok çok mutluyum...

Busem Kurtcan, Atalante Tour Operasyon Yöneticisi
İngilizce Öğretmeni

Spor yapmayı sevdiren tek insan kendisini tanıdığım için şanslıyım iyi ki varsın canım arkadaşım daha uzun yıllar beraber olmayı planlıyorum :)) başarılarının devamını diliyorum seninle gurur duyuyorum.

Zeynep Baysal, İngilizce Öğretmeni
Nestle Dijital Pazarlama Müdürü

Caddenin bitanesi :) Sporu sevmeyene bile sporu sevdiren yer! Boşuna büyük spor salonlarında paranızı ve vaktinizi kaybetmeyin, profesyonel biri ile birebir calışmadıktan sonra bi işe yaramaz. Gerçek profesyoneli bulmak da zor, Trainer House’a gelmeyen bunu anlayamaz! :)

Funda Şentürk, Nestle Dijital Pazarlama Müdürü
Gümüş Tasarımcısı

Harika mekan. Kapıdan giriyorsunuz ve kocaman bir gülümseme, öyle pozitifler ki... Caddede bir numara olduklarını düşünüyorum. Selenay Hocama ve tatli ekibine teşekkür ederim. Kişiye özel bilinçli yaklaşımınız, motive eden enerjiniz için. Sporu düzenli olarak hayatıma soktunuz. Hep var olun emi.

Nur Cengiz, Gümüş Tasarımcısı
Kadıköy Belediyesi

Beni yaşlılığımda kimseye muhtaç olmamam için spor yapmamı öneren ve bu cümle ile Trainer House ailesine katılmamı sağlayan Selenay hoca iyi ki böyle bir cümle kullanıp severek sporla uğraşmamı sağladınız... Bu kadar zevk alacağımı ve bedenimde bu kadar değişim olacağını hayal bile edemezdim.Pozitif enerji ile karşılayan tümTrainer House ekibine teşekkür ederim.

Selmin Sağlam, Kadıköy Belediyesi
Bankacı

Selenay hocayla çalışmaya başladıktan sonra çok net anladım ki bugüne kadar düzgün spor yapmamışım. Antrenmanlar hem yorucu hem eğlenceli geçiyor. Herkese tavsiye ederim.

Süleyman Ertuğrul, Bankacı
İz Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu

The Trainer House ailesine ve Selenay Hoca'ya öncelikle teşekkür ederim. Kendisi ve ekibi profesyonel, bilgili ve en önemlisi de eğitimli. Sevgili Selenay Hoca, Gülay Hoca ve Esra Hoca; iyi ki varsınız. Güzel enerjiniz hiç bitmesin. The Trainer House, aynı zamanda öncü bir spor salonu. Dünya trendlerini yakından takip ederek yeni ekipmanlarla çalışma şansı sağlıyor. Örneğin Vertimax, Fitlight, Abslider, Powerslider gibi ekipmanlar ile spor yapmak hem eğlenceli, hem de çok verimli! Selenay Hoca’nın kendisini hep geliştirmesi, hem akademik hayatındaki hem de profesyonel hayatındaki başarıları enerjisine yansıyor ve bu enerjisi öğrencisine de geçiyor. Deneyimi ve bilgisi kendinizi emin ellerde olduğunuzu hissettiriyor. Selenay hoca ile çalışmak sporu çok sevdiriyor. Sadece spor hocası değil, hem de hayat koçu kendisi.Teşekkürler The Trainer House Ekibi!

İzgi İz, İz Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu
Oyuncu

Selenay Atabaş Güven... Ne desem az... Kelimeler yetmez. Çünkü işi bu değildi. Spor hocası olarak hayatımıza girip can dostumuz oldu. Onun sadece kalbi bu. Hiç birini yapmak zorunda olmadığı o kadar şey yaptı ki hayatımızda... Kızımın doğumunda abartısız 10 saat boyunca elini belimden çekmedi... Neler yaptım, neler söyledim, hiç birini duymadı ve resmen doğurttu... İnanılmazdı... İnanılmaz...Bir ömür ne istesen yapmayacağım şey yok senin için.

Melis İşiten, Oyuncu
Oyuncu

Selenay ile tanışmadan önce spor benim için bir zorunluluk bir eziyetti. Şimdi onun sayesinde tam bir işkenceye dönüştü. :) iyi ki varsın küçük ruh hastası. Bağdat caddesi ve kas gruplarım sana minnettar.

Uraz Kaygılaroğlu, Oyuncu