Ne Dediler

Ne Dediler

The Trainer House hakkında

Ne dediler?

Tekstil Firması Sahibi

Spor nedir? 20dk koşu, 3x12 mekik, 3x12 şınav mıdır? Hayır. Spor sadece bu hareketlerden ibaret değildir. Spor egzersizdir, spor çevikliktir, spor sağlıktır, spor motivasyondur, spor özverili çalışma şeklidir. Spor, mutlu olabilmenin, kendin ile barışık olabilmenin sırrıdır. Dost tavsiyesi ile girdim The Trainer House'ın kapısından içeri.. Selenay hocamla çalışmaya da bu şekilde başladık. Öncelikle kendisi tarafından vücut ölçümlerim yapıldı ve sonuçlara uygun çalışma programım düzenlendi. Bu doğrultuda çalışmalarımıza başladık. Geçmişe dönüp baktığımda yaklaşık 10 senedir az çok spor geçmişim olduğunu düşünüyordum. Koşu, şınav, mekik vs hareketleri geçmişte fazlasıyla yapmıştım. Ama hiç bir zaman istediğim sonuçlara ulaşamıyordum. Selenay hocam ile ilk çalışmalarımda anladım ki daha önce hiç çalışmamış kaslarım çalışmaya başlamıştı. Dinlenmeye çekildiğimde vücudumun derinliklerinde de tatlı ağrılar başlamıştı. Vücudumu tanımaya başlamıştım. İşte bu bana vücudumun 3-4 kastan oluşmadığının bir göstergesiydi. Aslında Selenay hoca bana bunları anlatarak değil yaşayarak öğrenmemi sağladı. Kendisi işini son derece severek ve disiplinli şekilde yaptığı için benimde sporu sevmemi, bir vazife olarak değil mutlu ve sağlıklı olabilmek için yapmam gerektiğini bana aşıladı. Bundan önce gittiğim her spor salonunda bir an önce egzersizlerimi tamamlayıp eve kaçmanın peşindeydim. Ama şimdi? Şimdi işler değişti. The Trainer House'a giderken adımlarım geri kaçmıyor. Daha büyük adımlarla bir an önce gitmenin telaşı içinde oluyorum. Vazife için değil, içimden gelen mutluluğu paylaşmak için.. The Trainer House sadece bir spor salonu değil, samimiyetin ve gerçekçiliğin adresidir. Selenay hocam da ruhumuzun gıdasıdır. Kendisine ve ekip arkadaşlarına bize bu mutluluğu yaşattığı için sonsuz teşekkürlerimi belirtmek isterim.

Umut Şenyüz, Tekstil Firması Sahibi
Atalante Tour Operasyon Yöneticisi

Burası bir harika!!! Özellikle Selenay hocam muhteşem Kendisi işini çok severek ve çok çok özenli yapıyor sadece bir pt değil kendisi sizin hayatınıza da dokunuyor. Bu ailenin bir üyesi olmaktan çok çok mutluyum...

Busem Kurtcan, Atalante Tour Operasyon Yöneticisi
İngilizce Öğretmeni

Spor yapmayı sevdiren tek insan kendisini tanıdığım için şanslıyım iyi ki varsın canım arkadaşım daha uzun yıllar beraber olmayı planlıyorum :)) başarılarının devamını diliyorum seninle gurur duyuyorum.

Zeynep Baysal, İngilizce Öğretmeni
Nestle Dijital Pazarlama Müdürü

Caddenin bitanesi :) Sporu sevmeyene bile sporu sevdiren yer! Boşuna büyük spor salonlarında paranızı ve vaktinizi kaybetmeyin, profesyonel biri ile birebir calışmadıktan sonra bi işe yaramaz. Gerçek profesyoneli bulmak da zor, Trainer House’a gelmeyen bunu anlayamaz! :)

Funda Şentürk, Nestle Dijital Pazarlama Müdürü
Gümüş Tasarımcısı

Harika mekan. Kapıdan giriyorsunuz ve kocaman bir gülümseme, öyle pozitifler ki... Caddede bir numara olduklarını düşünüyorum. Selenay Hocama ve tatli ekibine teşekkür ederim. Kişiye özel bilinçli yaklaşımınız, motive eden enerjiniz için. Sporu düzenli olarak hayatıma soktunuz. Hep var olun emi.

Nur Cengiz, Gümüş Tasarımcısı
Kadıköy Belediyesi

Beni yaşlılığımda kimseye muhtaç olmamam için spor yapmamı öneren ve bu cümle ile Trainer House ailesine katılmamı sağlayan Selenay hoca iyi ki böyle bir cümle kullanıp severek sporla uğraşmamı sağladınız... Bu kadar zevk alacağımı ve bedenimde bu kadar değişim olacağını hayal bile edemezdim.Pozitif enerji ile karşılayan tümTrainer House ekibine teşekkür ederim.

Selmin Sağlam, Kadıköy Belediyesi
Bankacı

Selenay hocayla çalışmaya başladıktan sonra çok net anladım ki bugüne kadar düzgün spor yapmamışım. Antrenmanlar hem yorucu hem eğlenceli geçiyor. Herkese tavsiye ederim.

Süleyman Ertuğrul, Bankacı
İz Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu

The Trainer House ailesine ve Selenay Hoca'ya öncelikle teşekkür ederim. Kendisi ve ekibi profesyonel, bilgili ve en önemlisi de eğitimli. Sevgili Selenay Hoca, Gülay Hoca ve Esra Hoca; iyi ki varsınız. Güzel enerjiniz hiç bitmesin. The Trainer House, aynı zamanda öncü bir spor salonu. Dünya trendlerini yakından takip ederek yeni ekipmanlarla çalışma şansı sağlıyor. Örneğin Vertimax, Fitlight, Abslider, Powerslider gibi ekipmanlar ile spor yapmak hem eğlenceli, hem de çok verimli! Selenay Hoca’nın kendisini hep geliştirmesi, hem akademik hayatındaki hem de profesyonel hayatındaki başarıları enerjisine yansıyor ve bu enerjisi öğrencisine de geçiyor. Deneyimi ve bilgisi kendinizi emin ellerde olduğunuzu hissettiriyor. Selenay hoca ile çalışmak sporu çok sevdiriyor. Sadece spor hocası değil, hem de hayat koçu kendisi.Teşekkürler The Trainer House Ekibi!

İzgi İz, İz Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu
Oyuncu

Selenay Atabaş Güven... Ne desem az... Kelimeler yetmez. Çünkü işi bu değildi. Spor hocası olarak hayatımıza girip can dostumuz oldu. Onun sadece kalbi bu. Hiç birini yapmak zorunda olmadığı o kadar şey yaptı ki hayatımızda... Kızımın doğumunda abartısız 10 saat boyunca elini belimden çekmedi... Neler yaptım, neler söyledim, hiç birini duymadı ve resmen doğurttu... İnanılmazdı... İnanılmaz...Bir ömür ne istesen yapmayacağım şey yok senin için.

Melis Kaygılaroğlu, Oyuncu
Oyuncu

Selenay ile tanışmadan önce spor benim için bir zorunluluk bir eziyetti. Şimdi onun sayesinde tam bir işkenceye dönüştü. :) iyi ki varsın küçük ruh hastası. Bağdat caddesi ve kas gruplarım sana minnettar.

Uraz Kaygılaroğlu, Oyuncu